Hakkımızda

VEDİ, 1971'den bu yana moda, tekstil ve perakende sektörlerinde öncü firmalar arasında yer alıyor. Türkiye'de en tecrübeli ve Pazar konumunu en hızlı geliştiren, aynı zamanda kalitesini en üst seviyede tutarak müşterisinin beğenisini ve güvenini kazanmış bir markadır. VEDİ markası çalışan, zarif ve sofistike kadını en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlar.

VEDİ'nin Avrupa standartlarında bir marka olmasının en önemli özelliklerinden biri, kolleksiyonlarını kendi bünyesinde, EU standartlarında, yüksek kalite ve titizlikle üretmesidir.

VEDİ, geçmişten günümüze kadar uzanan kalitesini korumaya, yeni teknolojileri kullanarak geliştirmeye ve güncel moda takipleriyle ortaya çıkardığı kolleksyonlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. İtalya, Fransa, İspanya gibi tekstil ve moda sektörünün öncü ülkeleri ile sürekli ticaret içinde olması VEDİ' nin moda vizyonunu genişletmiş ve kalitesini arttırmıştır.

Mağazacılık sektöründe, yılların tecrübesi ile Türkiye'de her şehrin, dünyada da Kanada'dan Avustralya'ya kadar en canlı alışveriş bölgelerinde üst segment bayileri bulunmaktadır. Müşterileri ile olan yakın ve dikkatli ilişkisi, sorunlarına yardımcı yaklaşımı ''Müşteriye Özel'' tutumunda gurur duyduğu ilkelerinden birisidir. Gerçek misyonu, uzun soluklu başarı ve kalite hikayesini devam ettirip, tasarım gücü yüksek bir giyim markası olarak hizmet vermektir.